Michael Palin

Michael Edward Palin

8,5
5 203 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Michael Palin

Uwielbiałam go w Latającym Cyrku i wszystkich filmach Pythonów, ale niestety popełniłam zasadniczy błąd, biorąc się za jego dzienniki z lat 1969-1979. Spodziewałam się jakichś ciekawostek, Pythonów zza kulis itp - niestety na 673 stronach było może z pięć śmiesznych historyjek. Nudaaaaaaa Doczytałam do końca, bo się zawzięłam, ale to był stracony czas:( Teraz na sam jego widok cierpnie mi skóra...

Nie każdy we wszystkim jest dobry ;) On był świetnym komikiem, aktorem, natomiast niekoniecznie musiał być świetnym pisarzem, rybakiem czy kolarzem torowym.

użytkownik usunięty
per333

Zgoda, ale w takim wypadku niech sobie daruje pisarzenie... Swoją drogą, czasem widzę jego wypowiedzi w recenzjach innych książek i zamiast zachęcić, z miejsca mnie zniechęcają od kiedy wiem, jak "fantastycznym" autorem jest on sam :(

Qrka vodna, ale to jest Filmweb a nie Lubimyczytać ! Palin jest genialnym aktorem komicznym i świetnym autorem skeczy (mzd najlepszy z pythonów). To, że jego dzienniki okazały się nudne, to naprawdę nie ma wobec tych osiągnięć znaczenia - a żeby robić z tego tytuł wpisu na forum...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones