Michael Palin

Michael Edward Palin

8,5
5 203 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Michael Palin

---------------------------
Dobry wieczór. Witam państwa serdecznie w programie "Szantaż".

Na początek wybraliśmy się na północ do Preston, w hrabstwie Lancashire......do pani Betty Teal!
Witamy panią. Pani Teal, za 15 funtów nie zdradzimy nazwiska pani kochanka w Bolton.
Proszę nam wysłać 15 funtów na poste restante, a wówczas pani mąż Trevor i trzy cudowne córeczki, Diane, Janice i Juliet, nie poznają nazwiska pani kochanka w Bolton.

---------------------------
A teraz coś z zupełnie innej beczki
---------------------------

MICHAEL, STARY DRANIU, KTO BY POMYŚLAŁ?!

Mój ulubiony Python (tak.. chcąc nie chcąc wplątałam się w tę przepychankę ;-> ) kończy dziś 66 lat! A ja życzę mu kolejnych 666-ciu, obfitujących w kolejne sukcesy.

Mickey, dzięki za świetny cykl podróżniczy, za wciąż czynnie mnie rozkładające skecze które stworzyłeś wraz z ekipą MPFC, za Kkkkkkena, który kochał się w Wandzie, za wszystkie te godziny spędzone 'z Tobą' przed tv a które sprawiły, że moje poczucie humoru wygląda tak a nie inaczej..

Long live the king!

---------------------------
Mam tu list, księgę hotelową i kilka fotografii. Przedmioty te mogą doprowadzić do rozwodu, przedwczesnej emerytury, a nawet śledztwa przeciwko pewnemu dyrektorowi z Bromsgrove. Jest on masonem i członkiem Partii Torysów. Zatem panie S. z Bromsgrove, za 3000 funtów...

...nie zdradzimy pana nazwiska, nazwisk trzech pozostałych osób, nazwy organizacji młodzieżowej, do której należą, oraz adresu sexshopu, w którym kupił pan sprzęt.
Resztę tej fotografii pokażemy później. Chyba że zadzwoni do nas Charles albo Michael.
A teraz czas na zabawę z cyklu "Zatrzymać film".
ZATRZYMAĆ FILM --------------------

caleena_ex_0ut

Wsystkiego najlepszego dla tego dziada :]

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones