Terry Gilliam

Terence Vance Gilliam

8,1
4 036 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby Terry Gilliam

Monty Python ,Las Palmas Parano ,12 Koni oraz Brazylia i Rybak Król ktore niedługo obejrze to niesamowitodziwnogenialne filmy...

goandrewgo_

chyba 12 małp

użytkownik usunięty
goandrewgo_

Las Palmas? moze Las Vegas Parano albo Fear and Loathing in Las Vegas. nie wiem moze to jakis hiszpański odpowiednik tytolu tego filmu ;]. a 12 koni, małp czy budyniu ekhm...

użytkownik usunięty

"Las Palmas Parano" i "12 koni" - buahahaahahaahaahahah roftl lol i nie wiem, co jeszcze dopisać - aż tak mnie rozwaliłeś.

Widzę, że ironia jest ci tak znana, jak mi fizyka kwantowa. Autor tematu to dość aktywny i ciekawy user FW, który napewno nie napisałby tego specjalnie. Chyba, że byłby pijany...

P.S. Ja też się cieszę, że twórca literacki Monty Pythona i Las Vegas Parano zawitał w rankingu...

goandrewgo_

lol - to się nazywa prawdziwy duch Monty Pythona ;)

MorpheusDreamer

a co mi tam...... ;)(;

goandrewgo_

Również się cieszę, że w końcu tu trafił, zobaczymy jak dalej potoczy się jego kariera wśród filmwebowiczów.

akvarko

hahaha, się uśmiałem xD ale miejsce w top10 jak najbardziej zasłuzone =)

ZwolaK

tak patrze na tego fred i nie wiem kto to.......
ale dzieki wam wiem że Monty Pythona nie wyreżyserował Moty Python tylko on

MysterMister

CO jeden to lepszy: Ale tak serio - to Monty Pythona Wyreżyserował MOnty Python a do tego zagrał wszystkie role i napisał cały scenariusz. Tak to jest wielki człowiek...:P

Grimed

nie człowiek, a latający cyrk!

OsobnikH

We want... a shrubbery! Ni Ni Ni Ni Ni Ni Ni Ni Ni Ni Ni Ni!!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones